X-Challenge mítinky

Chceš se do X-Challenge zapojit i v průběhu roku mimo velké akce? Přijď na náš mítink!

Potkáváme se každý čtvrtek v Praze a začínáme to rozjíždět i v dalších městech.

Každý mítink má svoje téma, které dáme vědět dopředu. Už jsme si vyzkoušeli třeba lezení na stěně, karaoke, lasergame, přednášku o AI, workshop na psaní knihy, zdravovědu nebo irské tance! Občas taky prostě jdeme jen tak posedět a popovídat si, nebo si zahrát na hudební nástroje 🙂

Jako skupina se chceme vzájemně rozvíjet a podporovat po všech stránkách, takže téma není tak podstatné, jako to, že se potkáš s kamarády a poznáš i nějaké nové. A to často u aktivity, o kterou bys ve svojí domácí bublině třeba ani nezakopl.

Kde a kdy?

👇️ Přesná místa, časy a případné další instrukce najdeš v událostech na našem Facebooku 👇️

Najdi nejbližší mítinky

Můžu se přidat?

No jasně!

Rozhodně přijď, i když jsi na žádné naší akci zatím nebyl(a). Rádi tě uvedeme a seznámíme s ostatními!

Jestli se chceš mítinku jen zúčastnit, tak si stačí najít tu správnou událost, kliknout na „Zúčastním se“ (ať o tobě víme a třeba na tebe počkáme) a přijít ve správný čas na správné místo.

Mítínky navíc tvoříme společně, takže i ty jsi toho součástí a můžeš si sám svoji schůzku pro ostatní připravit – ať už to bude hra uvnitř nebo ve městě, přednáška na téma, které tě zajímá, nebo třeba vytažení lidí na boulder. Stačí nás kontaktovat a my ti s organizací pomůžeme!

V každém případě můžeš kontaktovat koordinátor(k)y mítinků pro konkrétní města, případně napsat na stránku X-Challenge na Facebooku.

Koordinátoři

pozice koordinátor(ka)
arcikoordinátor Ondřej
koord. Praha Elis
koord. Brno Terka
koord. Ostrava Kuba
koord. Zlín Lucie
koord. Olomouc Šimon
koord. Plzeň Dáda + Barča
koord. Liberec Mája